Erkekler Kadınlarda Neleri Çekici Bulurlar?

Erkeklerin kadınlarda sadece güzelliği çekici bulduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. 

 Peki, erkeklerin kadınlarda sevdiği en tuhaf davranışlar hangileridir? İşte erkeklerin çekici bulduğu davranışlar…

Konuşurken  kızarmak

Hoşlandığınız erkeğe bakarken hemen kızarıyorsanız bu durumdan korkmayın.

Bronz bir ten

Birçok kadın bronzlaşmış teninde oluşan bikini izinden nefret eder. Fakat kaderin cilvesine bakın ki erkekler bu izleri çok seviyor. Erkekler için bronzlaşmış tenle, bikini altında beyaz kalmış bölümlerin yarattığı tezat oldukça çekici.utangaç ve heyecanlı biri olduğunuzu gösterir. Erkekler böyle durumlardan hoşlanırlar ve çekici bulurlar.

Çıplak ayaklar

Birçok erkek çıplak ayakları seksi buluyor. Fakat gel gelelim ki birçok erkek evlenene kadar kadınların ayaklarını görmüyor bile. Çıplak ayaklar birçok erkek için kadın vücuduna dair gizemli faktörlerden biri.

Sabah gerinmeleri

Elbette erkekler topuklu ayakkabıları ve mini etekleri seviyor. Ama bir kadını evde doğal haliyle izlemek de erkekleri cezbediyor. Kadının yataktan ilk kalktığı ve gerindiği an erkeklerin en çekici bulduğu şeylerden biri.

Makyajsız bir yüz

Birçok erkek doğallıktan hoşlandığı için kadınların makyajsız hallerini çekici buluyor. Bazı erkeklere göre kadının ruj sürmüş olması, öpüşme anının tadını en çok kaçıran şeylerden biri. Unutmayın, bazen makyaj güzel şeyleri engelliyor olabilir.

Dağınık saçlar

Kuaföre saatlerini ve onlarca lirasını harcıyorsanız, siz yine bildiğinizi yapın. Fakat erkekler dağınık saçları çok çekici buluyor. Saçın en doğal dalgalı, belki biraz da dağınık hali erkeklere çok çekici geliyor.  

Kendine güvenen duruşu

Eğer bir bayan başını havada ve dik tutuyorsa her zaman kalabalığın içinde bile olsa fark edilir, şu mesajı veriyordur: “Hey sen! Ben kendine güvenen bir kızım, kendimle barışığım ve ilgi çekici olduğumun farkındayım. Ben senin tanışmak isteyeceğin ve hoşlanacağın kadınım.” İşte erkeklerin ilk gözüne çarpan kızlardan biridir. 

Hoş dudaklar

Hiç şüphe yok ki erkeklerin sen de gözlerine çarpan ilk yerlerden biri dudaklar!

Gülüş

Bir erkek güzel bir gülüşü çok uzaktan bile fark eder. O yüzden her zaman dişlerinin beyaz ve parlak olduğuna emin ol.

Giyim

Erkekler kendine güvenen kızlardan hoşlanır. Kıyafetlerinle kendine güvendiğini ispatla. Dar pantolonlar ve ceketler her zaman onların ilgisini çeker. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir