Erkekleri Cinsellikten Soğutan Nedenler

Fakında olmadan veya bilerek yaptığınız hal ve hareketlerin aslında erkekleri sizden soğuttuğunuzu biliyor muydunuz?

Kendinize güvensiz olmanız

Sürekli mutsuz ve depresif davranmak erkeklerin libidosunun düşmesine neden olur. Karşılarında her zaman yorgun ve mutsuz bir kadın görmek hiçbir erkeğe seksi gelmez. Erkekler kendine güvenen, ayakları yere basan kadınlarla beraber olmayı tercih ederler.

Sigara tüketimi

Sigaranın zaten cinsel hayata zarar verdiğini hepimiz biliyoruz. Sigara kullanmayan erkekler için kadının sigara kullanması aşırı itici gelir.Sadece sigara kullanmayan erkekler diye kapsamlandırmayalım tabi ki.

Kendiniz olun

Erkekler daima orijinal ve kendine özgü olanı severler. Yapmış olduğunuz hareketler ona başkasını hatırlatmamalı. Kendinize has duruşunuz ona seksi gelecektir. 

Kıskandırmaya çalışmayın

Erkekler ilginin çoğu zaman kendi üzerlerinde olmasını isterler. Eğer onu başka bir erkekle kıskandırmaya çalışırsanız onun aklından seksi çıkarmak için mükemmel bir davranışta bulunmuş olursunuz. Partnerinizle cinsel hayatınızı canlı tutmak istiyorsanız bu davranışınızdan vazgeçin.

Olduğu gibi sevin

Her erkek, onu sadece “o” olduğun için sevmenizi bekler. Onu değiştirmeye çalışmanızdan ise asla hazzetmezler. Dış görünüşünüze ya da kişiliğinize müdahale ederek, onu düşlediğiniz kalıplara sokmaya çalışmanız, partnerinizde negatif tepkilerin oluşmasına yol açacak ve egosuna zarar verecektir.

Çok uğraştırmayın!

Erkekler zoru sever. Bu doğru, ama aşırıya kaçılmadığı sürece. Eğer ondan hoşlanıyorsan, o da senden hoşlanıyorsa, beklemenin anlamı var mı? Onu oyalayıp tüketmek yerine, aşkın tadını çıkarmaya başlamalısınız. Avantajınız dezavantaja dönmesinin.

Kaba davranmak

Etrafındakilere esip gürleyen ve ters davranan bir kadınsan, partnerini sürekli olarak gerilime itiyorsun demektir. Kaba davranışlar hem size hem de partnerinize sürekli olarak stres yükleyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir